Mim Organizasyon Trabzon

Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile organizasyonlarınızda yanınızdayız.

2011 yılında serüvenine başlayan Mim organizasyon edinmiş olduğu tecrübeleri,başarıları, yapmış olduğu işleri sizlerle paylaşmaktan büyük sevinç duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren özel günlerinizi unutulmaz kılmak için çalışan uzman kadroya sahip olan mim organizasyon;

Kına geceleri organizasyonları, Sünnet düğünleri, Düğün organizasyonları, Doğum günleri, Deneyimli palyaço hizmetleri, Dini Düğün organizasyonları, Semazen gösterileri, Animasyon gösterileri, Ramazan eğlenceleri, Açılış hizmetleri, Kokteyl hizmetleri, Hos ve Hostes hizmetleri, Tiyatro oyunları, Drama ve tiyatro eğitimleri, Geleneksel gösteriler gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Hizmetlerimizin odak noktası sizin mutluluğunuzdur. Amacımız Her organizasyonumuz da sizlerin hayallerinizi gerçekleştirmek ve yüzünüze bir gülümse bırakabilmektedir. İşimizi uzman kadromuzla disiplinli ve daima kaliteli gerçekleştirmek hedefimizdir.

Sizler de özel günlerinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız Mim organizasyon hizmetinizdedir. Türkiye’nin tamamına hizmet veren ekibimiz telefonunuzun ucunda. Kalbinize dokunmak yola çıkan Mim organizasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.