Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu; Düğün süslemeleri, düğün organizasyonu malzemeleri kiralama, düğün yemekleri, teknik ekipmanlar, fotoğraf ve video çekimi, masa sandalye kiralama ve masa süslemeleri gibi hizmetlere ihtiyaç duyacağınız davet organizasyonlarının en önemlilerindendir. Aynı zamanda kır düğünü organizasyonları içinde bu hizmetlere ihtiyaç duymanız olasıdır. Mim Organizasyon sizlere başta düğün olmak üzere nişan, kına gecesi ve tüm davet organizasyonlarınız için süsleme, ekip ve ekipman temini, catering hizmetleri veren; sektöründe İstanbul’un önde gelen firmaları arasında yer alan bir düğün ve davet organizasyonu firmasıdır. Düğün süslemeleri, düğün malzemeleri, çeşitli düğün ekipleri, düğün yemekleri, masa ve sandalye süslemeleri gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Kır düğünü organizasyonları için detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Düğün Malzemeleri Kurulumu Ve Diğer Düğün Organizasyonu Hizmetleri:

Düğün organizasyonunuzu kendinize veya bir yakınıza ait bahçe, kır alanı gibi boş bir alanda, ya da temin ettiğiniz boş bir kır alanında, bahçede, havuz başında hatta herhangi bir kapalı boş alanda yapmayı planlıyorsanız düğün malzemeleri kiralama ve kurulum, düğün süslemeleri, düğün yemekleri, fotoğraf video çekimi, karşılama ve servis elemanları gibi ekip temini, sanatçı temini, ses ve ışık sistemleri kiralama gibi organizasyon hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Düğün organizasyonları için A’dan Z’ye kurulum ya da eksikleriniz noktasında gerekli tüm destek hizmetlerini veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz düğün organizasyonu malzemeleri düğün alanına kurulur, isteğiniz doğrultusunda düğün süslemeleri yapılır ve davet bittikten sonra ekibimiz tarafından toplanıp kaldırılır. Siz sadece ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi bize bildirin.

Masa ve sandalye süsleme (Masa ve sandalye giydirme):

Masa ve sandalyeler örtü ile giydirilir ve sandalyelerin arkası tül kuşak fiyonk şeklinde bağlanarak süslenir. Tül bağlamalar renkli şekilde yapılabilir. (Ör: Kırmızı, mavi, yeşil, lila, sarı, siyah, pembe vs.) Ayrıca masaların üstü düğün süsleme objeleri ve çeşitli süsler ile süslenebilir. Yine masaların üstüne canlı veya yapay çiçek süslemeleri uygulanabilir. Masaların süslenmesinde tercih edilen çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır. Masa üstü süslemeleri için tercih ve talepleriniz doğrultusunda ayna, mumlar, çiçekli vazolar ve şamdanlar da kullanılabilir. Düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayalım. İsterseniz düğünü yapacağınız mekanda istediğiniz süslemeleri yapıp, eksik olan gerekli düğün ekipmanlarını temin edelim.

Düğün organizasyonları kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin ana başlıkları ve detayları şu şekildedir.

Nikah masası, nikah kürsüsü süsleme (Gelin-damat masası): Özel tüller, şık kumaşlar ve şık kristal taşlarla süslü deri nikah masasının üstünde iki adet büyük özel canlı çiçek bulunur. Yada şık nikah kürsüsü çeşitlerinden seçim yapabilir arkasına çiçek fon düşünebilirsiniz.
Düğün Konseptlerine uygun şık masa ve sandalyelerin temini
Masa süsleme (Masa giydirme)
Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak)
Masa süsleme (Masa üstü çiçekli şamdanlar, masa üstü canlı çiçek süslemesi, masa üstü yapay çiçek süslemesi)
Sandalye süsleme (sandalyeler giydirilir ve renkli tülle fiyonk şeklinde bağlanır)
Gelin yolu süslemesi (Gelin yolu ve çiçek takı süsleme): Canlı çiçekli sarmaşıklı led ışıklı gelin yolu süslemeleri.
Volkan ve Işık Seli: Görsel olarak son derece etkileyici bu gösteri nikah kıyıldığında uygulanabilir.
Fotoğraf ve video çekimi
Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları
Barkovizyon gösterisi
Konfeti show
Havai fişek gösterisi
Masa ve sandalye kiralama
Nikah masası kiralama
Gelin yolu kiralama
Şamdan kiralama
Ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ Hizmeti
Catering hizmeti
Karşılama ve yer gösterme hostesleri
Lazer show
Düğün ekipmanları kiralama
Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları